Türkiye’nin en çok VR Cardboard Sanal Gerçeklik Gözlükleri üretimi yapan kuruluşlarından biri olan 360 Stüdyo Teknoloji; içerik geliştirme, erişilebilirlik, teknolojik uygulamalarda 25 yıllık bir tecrübeye sahip kuruluşların güç birliği yaparak bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız ve hayatımızda köklü değişikliklere yol açan, açmaya devam eden bu teknolojilerin uygulamalarında öncelikli eğitim, yayıncılık, kültür, tanıtım, güvenlik ve savunma alanlarında olmak üzere özel sektör ve kamu kurum-kuruluşlarına hizmet verilmektedir.

Güçlü ekibi ve alanında uzman kuruluşlarla yaptığı çözüm ortaklıklarıyla sektöre birçok yenilik getirecek olan 360 Stüdyo Teknoloji, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyetler göstermektedir.

360 Stüdyo Teknoloji; bulunduğu yerin ve tecrübelerinin, insanlık için önemli bir değeri olduğunun farkındalığıyla faaliyetlerini zenginleştirerek devam etmektedir.

VR/Sanal Gerçeklik, AR/Artırılmış Gerçeklik, MR/Karma Gerçeklik, XR/Genişletilmiş Gerçeklik Teknolojileri, 360 Prodüksiyon ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri Üretimlerimizin faaliyetlerinize katacağı değerler hakkında her zaman görüş alışverişine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

360 Stüdyo Teknoloji Yönetim Kurulu
İstanbul- Türkiye