360 STÜDYO TEKNOLOJİ;

VR/Sanal Gerçeklik,
AR/Artırılmış Gerçeklik,
MR/Karma Gerçeklik,
XR/Genişletilmiş Gerçeklik,
360 Prodüksiyon alanlarında faaliyet göstermek üzere İstanbul merkezli olarak hayata geçirilmiştir.

Türkiye’de VR, AR, MR, XR ve 360 Prodüksiyon alanlarına olan ilgiyi artırma odaklı, toplumsal fayda sağlayacak olan ürün ve içerikler geliştirmeyi hedefleyen 360 Stüdyo Teknoloji, içerik geliştirme, erişilebilirlik, teknolojik uygulamalarda 25 yıllık bir tecrübeye sahip kuruluşların, güç birliği yaparak bir araya gelmesiyle kurulan ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş. bünyesinde kurulmuştur.

Son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız ve hayatımızda köklü değişikliklere yol açan, açmaya devam eden bu teknolojilerin uygulamalarında öncelikli eğitim, kültür, tanıtım, pazarlama, satış, güvenlik ve savunma alanlarında olmak üzere özel sektör ve kamu kurum-kuruluşlarına hizmet vermektedir.

360 Stüdyo’nun kurumsal bir özelliği de; birlikte yaşama kültürünü esas alarak hayata geçirdiği projelerde görme, işitme ve bedensel engelli bireyler gibi dezavantajlı gruplara yönelik uygulamalar geliştirmesidir.

Güçlü ekibi ve alanında uzman kuruluşlarla yaptığı çözüm ortaklıklarıyla sektöre birçok yenilik getirecek olan 360 Stüdyo, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyetler göstermektedir.

360 Stüdyo; bulunduğu yerin ve tecrübelerinin, insanlık için önemli bir değeri olduğunun farkındalığıyla faaliyetlerini zenginleştirerek devam etmektedir.

VR/Sanal Gerçeklik, AR/Artırılmış Gerçeklik, MR/Karma, XR/Genişletilmiş Gerçeklik Gerçeklik Teknolojileri ve 360 Prodüksiyon’un faaliyetlerinize katacağı değerler hakkında her zaman görüş alışverişine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.